jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۹۱۲۹   ۱۸ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۳

2مرد و یک زن معتاد با تمارض زن به بیماری ، خودرویی را ربودند و متواری شدند؛ اما طمع ورزی در ظرف 48ساعت آنها را به دام ماموران آگاهی کرج انداخت .

دزدان در کنار آزاده راه کرج با انداختن چادری به سر زن وانمود کردند که او بیمار است و تقاضای کمک از رانندگان عبوری دارند. یک خودروی عبوری آنها را سوار کرد، ولی کمی جلوتر از ادامه مسیر سرباز زد. خورشید ج، زن سارق به راننده گفت ، ما قصد سرقت ماشین را نداریم ، فقط پول می خواهیم و وقتی راننده برای استمداد از خودروهای عبوری پیاده شد، سارقان خودرو را به سرقت بردند و متواری شدند. با شکایت مالباخته به نیروی انتظامی کرج ، ماموران شعبه اول اداره آگاهی کرج با سرنخهایی که داشتند و با توجه به سرقت چکهایی که درون خودرو بود، بانک موردنظر را در محمدآباد کرج تحت نظر گرفتند و 48ساعت بعد خورشید همراه حسن برای وصول چکها وارد بانک شدند و به دام افتادند. خورشید در آگاهی به جرم خود اعتراف کرد و گفت : همراه «جلال . ق» که شوهر دوست اوست و «علی رضا. ز» که هر 3معتاد هستند، دست به این کار زدند. ماموران در خانه جلال انتظار کشیدند و هر 2متهم را دستگیر و خودرو را در خانه آنها کشف کردند. جلال . ق 36ساله به خبرنگار «جام جم» گفت : ما قصد سرقت خودرو را نداشتیم و فقط کمی پول احتیاج داشتیم ، چون هر 3معتاد هستیم . علی رضا. ز نیز خود را بی گناه نامید و خورشید را طراح و مقصر اصلی معرفی کرد. اما خورشید به خبرنگار «جام جم » گفت : شوهرم چند سال است که به دلیل قاچاق موادمخدر در زندان است . جلال که شوهر دوستم بود پیشنهاد این سرقت را داد و من از همه جا بی خبر مرتکب چنین عملی شدم . وی دربرابر این سوال که چرا چک را تو به بانک بردی ، گفت برای این که آنها می خواستند چیزی به من ندهند، من هم برای تلافی کار آنها چکها را خودم برداشتم . سرهنگ قرایی ، رئیس اداره آگاهی کرج به خبرنگار «جام جم» گفت : خوشبختانه ماموران توانستند متهمان پرونده را ظرف 48ساعت دستگیر کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر