jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۹۰۰۲   ۱۵ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۱

دانش آموزان مقطع متوسطه و راهنمایی و فرهنگیان کشور تا 15اسفندماه مهلت دارند آثار خود را در ارتباط با «پرسش مهر» رئیس جمهوری به منطقه آموزشی خود ارسال کنند.

معاون آموزش نظری وزارت آموزش و پرورش با بیان این مطلب در یک نشست خبری گفت : آثار ارسالی دانش آموزان تا 25فروردین 82 در مناطق آموزش و پرورش بررسی و در نیمه اول تیر ماه از صاحبان آثار برگزیده تقدیر می شود. دکتر علی اصغر فانی افزود: دانش آموزان و فرهنگیان باید در قالب پرسشهای متفاوت به پرسش رئیس جمهوری مبنی بر علل عقب ماندگی و انحطاط تمدن بزرگ ایران اسلامی و نقش انقلاب اسلامی در گشودن راه رهایی از این نگون سازی پاسخ دهند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر