jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۸۹۱۶   ۱۴ دی ۱۳۸۱  |  ۱۶:۵۱

خوان گاسپارت ، رئیس باشگاه بارسلونا خواهان اتحاد و همبستگی بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه برای غلبه بر مشکلات و رسیدن به موفقیت شد.

از زمانی که گاسپارت رئیس باشگاه بارسلونا شده ، این باشگاه توفیق چندانی کسب نکرده است و گاسپارت در رقابت با فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید خیلی عقب افتاده است . به گزارش ساکرایج ، گاسپارت گفته است : همه انتقادها را می پذیرم ، اما حالا باید به مسوولیت خود عمل کنیم و برای گذر از وضع بحرانی کنونی ، همه تلاش خود را به کار گیریم . گاسپارت ادامه داد: حالا به حمایت بیشتری نیازمندیم . این نیاز بویژه زمانی بیشتر احساس می شود که خوب نتیجه نمی گیریم . گاسپارت یک بار دیگر به حمایت از ون گال ، سرمربی تیمش پرداخت و تاکید کرد او و بازیکنان متعهد شده اند خوب نتیجه بگیرند و دوباره اعتماد هواداران را جلب کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر