jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۸۸۶۸   ۱۳ دی ۱۳۸۱  |  ۲۰:۵۰

رئیس قوه قضاییه ، پزشکی قانونی را بازوی توانمندی برای قضات دانست و افزود: کشف جرم و بررسی صحنه وقوع جرایم که جزیی از وظایف این سازمان است ، می تواند قاضی را در احقاق حقوق مردم یاری دهد.

به گزارش روابط عمومی قوه قضاییه ، آیت الله سیدمحمود شاهرودی ، روز پنجشنبه در دیدار رئیس و معاونان و مدیران استانی سازمان پزشکی قانونی کشور، با تشریح جایگاه مهم پزشکی قانونی در کمک به دستگاه قضایی ، بر استفاده سایر موسسات و سازمان های پزشکی برای سرعت بخشیدن به کار تاکید کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر