jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۸۸۱۵   ۱۱ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۴

برای درآمدهای صداوسیما از طریق پخش آگهی فریدون حسنوند نماینده اندیمشک ضمن غیرواقعی خواندن ارقام پیش بینی شده در لایحه بودجه گفت : دولت و مجلس بودجه صداوسیما را تامین کنند تا پخش آگهی از آن متوقف شود.

عضو کمیسیون فرهنگی در گفتگو با خبرگزاری فارس افزود: دولت و مجلس در قانون بودجه امسال مقرر کردند رقمی حدود 450میلیارد ریال برای صداوسیما از طریق پخش آگهی کسب شود در حالی که حداکثر رقمی که از این طریق برای صداوسیما حاصل می شود 300میلیارد ریال خواهد بود. وی افزود: در لایحه بودجه سال 82 رقمی که برای کسب درآمدهای صداوسیما از طریق آگهی پیش بینی شده است 2برابر رقم وصول شده امسال است . عضو کمیسیون فرهنگی خاطرنشان کرد: دولت رقم درآمدهای صداوسیما از طریق آگهی را از 450میلیارد ریال در سال 81 به 600میلیارد ریال در سال 82افزایش داده است در حالی که ارقام ادعایی سالهای گذشته و امسال محقق نشده است . عضو کمیسیون فرهنگی با انتقاد از نحوه برخورد با بودجه صداوسیما، گفت : نه تنها ارقام پیش بینی شده محقق نمی شود بلکه افزایش پخش آگهی در فواصل برنامه های صداوسیما نیز به کیفیت برنامه ها آسیب وارد می کند و باعث نارضایتی مردم می شود. حسنوند در ادامه افزود: در جریان مذاکرات برخی اعضای کمیسیون برنامه و بودجه با مسئولان صداوسیما، پیشنهاد شد در این ارتباط به 2طریق عمل شود. راه اول این که دولت ، همه بودجه مورد نیاز صداوسیما را براساس برنامه ای کارشناسی تامین و صداوسیما را موظف کند که هیچ گونه آگهی پخش نکند.

انتقاد از نحوه هزینه کردن درآمدهای صداوسیما
آگهی های برتر تلویزیونی انتخاب شدند
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر