jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۷۸۶۴   ۲۰ تير ۱۳۸۷  |  ۰۱:۰۰

شیراز - خبرنگار جام‌جم: ارکستر ملی ایران اواخر تیرماه به شیراز می‌رود تا با رهبری فرهاد فخرالدینی در باغ عفیف‌آباد این شهر به اجرای برنامه بپردازد. سالار عقیلی به عنوان خواننده، این ارکستر را در اجرای شیراز همراهی می‌کند.

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، اجرای زنده موسیقی امام علی (ع)‌ و اجرای موسیقی سلام شیراز از جمله قطعاتی است که این ارکستر در شیراز اجرا خواهد کرد.

این برنامه در شب‌های 25 و 26 تیر اجرا می‌شود. باغ عفیف‌آباد شیراز به گفته مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس 5 هزار نفر در هر اجرا ظرفیت دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر