jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۷۷۵۵   ۲۰ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۵۸

گروه جامعه: معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان این که عده‌ای از مددجویان تحت پوشش در مرحله اول توزیع سهام عدالت، سهام خود را دریافت نکرده‌اند، گفت: تاکنون حدود960 هزار سهام بین مددجویان سازمان توزیع شده و حدود 200 هزار نفر از مشمولان هنوز سهام عدالت دریافت نکرده‌اند که این سهام‌ها را در مرحله دوم توزیع، به جامانده‌ها از مرحله اول ارائه می‌کنیم. به گزارش ایسنا، سیدمهدی سیدمحمدی در حاشیه نشست خبری کنگره 50 سال مددکاری در جمع خبرنگاران اظهار امیدواری کرد، سهام مرحله دوم به گونه‌ای واگذار شود که مددجویان از امتیازات سهام گروه اول یعنی بخشودگی 50 درصدی در بازپرداخت اصل سهام برخوردار شوند و این موضوع در حال پیگیری است.

وی افزود: تمامی مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی مشمول دریافت سهام عدالت نمی‌شوند و این بستگی به شرایط و نیاز مددجویان دارد.  وی با بیان این که از آذر ماه سال گذشته، مددجویان در حال دریافت سود سهام عدالت خود هستند، درباره سودآور بودن سهام‌ها نیز خاطر نشان کرد: با تدابیر اتخاذ شده در ارائه سهام عدالت، سهام‌های واگذار شده سودآور هستند.

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد: به واگذاری و نقل و انتقال سهام از سوی مددجویان اعتقادی نداریم، چرا که به مرور زمان ارزش سهام آنها افزایش می‌یابد و بنابراین نمی‌خواهیم صحبتی از نقل و انتقال سهام شود و چنانچه نیازی به افزایش سود سهام عدالت بود، ستاد سهام عدالت تغییراتی حاصل خواهد کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر