jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۸۷۴۳۲   ۲۱ تير ۱۳۸۷  |  ۱۶:۱۳

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در دیدار با اریش روته مولر، مشاور فدراسیون فوتبال آلمان خواستار توسعه همکاری های دو جانبه فدراسیون های فوتبال دو کشور شد.

رئیس فدراسیون فوتبال در گفتگو با مهر، با اشاره به نشست اخیر خود با اریش روته مولر، مدرس بین المللی و مشاور فدراسیون فوتبال آلمان گفت : در این ملاقات درخصوص توسعه همکاریهای دو جانبه بین فدراسیون های فوتبال دو کشور بحث و تبادل نظر شد و قراراست دیدگاه ها و نقطه نظرات فدراسیون فوتبال ایران در زمینه های مختلف از طریق روته مولر به فدراسیون فوتبال آلمان منتقل شود.

کفاشیان اضافه کرد : در این دیدارعلاقمندی فدراسیون فوتبال ایران برای همکاری در زمینه برگزاری کلاس های پیشرفته آموزشی برای مربیان و داوران فوتبال ایران، استفاده از تجربیات آکادمیک فوتبال آلمان، برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم های ملی و استفاده از تجربیات غنی فوتبال آلمان را مورد تاکید قرار دادیم .

وی از دعوت رئیس فدراسیون فوتبال آلمان به ایران خبر داد و تصریح کرد : در این دیدارهمچنین بطور رسمی از «تئو زوانزیگر» رئیس فدراسیون فوتبال آلمان برای سفر به ایران و تقویت همکاری های دو جانبه دعوت کردیم و قراراست زمان این سفر از سوی فدراسیون فوتبال آلمان به ایران اعلام شود.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین تصریح کرد : علاقمندی کشورمان برای برگزاری دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال آلمان از دیگر نکاتی بود که در دیدار با روته مولر بر آن تاکید شد و وی اطمینان خاطر داد در این زمینه با مسئولان فدراسیون فوتبال آلمان مذاکره خواهد کرد تا این دیدار در زمان مناسب و تا قبل از جام جهانی 2010 برگزار شود.

کفاشیان درخصوص اینکه آیا با روته مولر برای همکاری با تیم ملی فوتبال کشورمان نیز مذاکراتی صورت گرفت یا نه اظهار داشت : در این زمینه صحبتی با روته مولر نداشتم چرا که این مسئله را به کادر فنی تیم ملی و علی دایی واگذارکرده ایم و در صورتی که ایشان در این زمینه با این مربی آلمانی به توافق برسند، قطعا از تجربیات این مربی در تیم ملی استفاده خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر