jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۸۶۱۰۹   ۱۵ تير ۱۳۸۷  |  ۱۹:۰۸

مرد 35 ساله به هنگام دکور کردن اتاق خواب منزلش، پدر 65 ساله خود را به دلیل ایراد گرفتن، با ضربات متعدد تیشه بنایی و چاقو به قتل رساند. بامداد روز پنج‌شنبه 13 تیرماه سال‌جاری مأموران کلانتری 112 ابوسعید از وقوع یک فقره درگیری و نزاع خانوادگی با خبر شدند.

به گزارش فارس، مأموران با حضور در صحنه درگیری دریافتند که پدر و پسر 65 و 35 ساله به نام‌های هوشنگ و سعید با یکدیگر درگیر شده‌اند که در این درگیری هوشنگ 65 ساله بر اثر ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است.

شهریاری بازپرس جنایی دادسرای امور جنایی تهران بزرگ در خصوص این پرونده گفت: مأموران موفق شدند در صحنه سعید پسر مقتول را دستگیر کنند که این فرد در بازجویی اولیه به ارتکاب قتل اعتراف کرد.

سعید مدعی شد 8 سال قبل زمانی که 27 ساله بوده است از دختری خواستگاری کرده اما پدرش با این ازدواج مخالفت کرده و به اجبار یک سال قبل دختری دیگر را به عقد وی درآورده است.

سعید ادامه داد: از همان زمان کینه این اختلاف در میان من و پدرم بوجود آمد و همین امر باعث شد تا شب حادثه پس از درگیری شدید لفظی با وی او را به قتل برسانم.

متهم به قتل در خصوص نحوه قتل پدرش مدعی شد: ابتدا با یک تیشه بنایی چندین ضربه به بدن پدرم وارد کردم اما زمانی که احتمال دادم این ضربات باعث مرگ وی نشود چاقویی از آشپزخانه آورده با ضربات متعددی به قلب و گردن وی او را کشتم.

شهریاری گفت: با توجه به اعتراف صریح سعید و همچنین شواهد موجود در حال حاضر سعید بازداشت شده و تحقیقات در خصوص زوایای پنهان این پرونده همچنان ادامه داشت تا اینکه صبح امروز سعید در جلسه بازجویی مدعی شد، پدرم نه تنها با ازدواج با دختر مورد علاقه‌ام در 8 سال پیش مخالفت می‌کرد بلکه از یک سال پیش با همسرم نیز بد رفتاری می‌کرد.

قاتل گفت: شب حادثه زمانی که مشغول چیدن اطاق خوابم به سلیقه همسرم بودم وارد خانه شد و شروع به ایراد گرفتن کرد، من نیز عصبانی شده و در همان محل وی را به قتل رساندم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر