jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۸۵۰۲   ۰۳ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۰۶

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بر ضرورت هدفمند بودن پرداخت یارانه در بخش کشاورزی کشور به عنوان یکی از راههای مهم تقویت جایگاه ایران در بازارهای جهانی و قطع وابستگی تاکید کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، آیت الله هاشمی رفسنجانی دیروز در مراسم پایانی نخستین کنگره سراسری خانه کشاورز، پرداخت یارانه ها در بخش کشاورزی را از مسائل حیاتی رشد و پیشرفت این بخش دانست و با مقایسه آماری کشورهای مختلف جهان در اختصاص یارانه به بخش کشاورزی گفت : در هیچ جای دنیا، مجموعه کشاورزی بدون یارانه پیشرفت نخواهد کرد. هاشمی رفسنجانی با اشاره به بحث و بررسی سیاست های کلان بخش کشاورزی در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : حفظ آب و خاک و سلامت زمین و همچنین توسعه پایدار از مباحث و مسائل مهم بخش کشاورزی در مجمع است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر