jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۷۴۵۴۲   ۲۲ ارديبهشت ۱۳۸۷  |  ۰۰:۱۵

مدیرعامل سازمان بهره‌وری انرژی:

لامپ‌های کم‌مصرف عوارض جانبی ندارند

گروه اقتصاد: مدیرعامل سازمان بهره‌وری انرژی ایران با تاکید بر این که لامپ‌های کم‌مصرف هیچ‌گونه اثر سویی بر انسان ندارند، گفت: به ازای مصرف هر عدد لامپ کم‌مصرف 60‌هزار تومان به اقتصاد ملی کمک می‌شود. حسین لوایی در گفتگو با ایرنا گفت: متاسفانه برخی رسانه‌ها بدون این که از اشخاص صاحب‌نظر درخصوص آثار استفاده از لامپ‌های کم مصرف اطلاعات کسب کنند، مطالب و اطلاعات نادرستی در این خصوص منتشر می‌کنند که صحت ندارد.

مدیر عامل سازمان بهره‌وری انرژی ایران افزود: استفاده از لامپ‌های فلورسنت در ایران سابقه طولانی بیش از 50 سال دارد، در صورتی که اگر این نوع لامپ‌ها آثار سوئی بر مصرف‌کننده داشت ، بی‌شک تاکنون مشخص شده بود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر