jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۵۴۹۹   ۲۸ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۲

همایش مشترک علوم پزشکی ایران و اتریش در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود. به گزارش خبرنگار ما، دکتر حسین عاشق ، دبیر این همایش گفت : وضعیت دیابت ، سرطان ، هپاتیت ، بیماری های عروقی ، پیوند مغز استخوان در ایران

، از موضوعاتی است که در این همایش مورد بررسی قرار می گیرند. همچنین استادان دانشگاه های اتریش در مورد زایمان های پرخطر، بیماری های اعصاب و روان ، ایدز، سکته های قلبی و درمان آن و... مقالات خود را ارائه می کنند. او افزود: این همایش در روزهای 4و 5آبانماه در تالار دانشکده داروسازی ، دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جای خالی سیاستگذاری در هوش مصنوعی

جای خالی سیاستگذاری در هوش مصنوعی

امروزه فناوری‌ های نوین و به ویژه هوش مصنوعی به سرعت جهان اطراف ما را متحول می‌کند و نفوذ روزافزون آنها در تمامی کاربردهای سنتی، یکی‌از دغدغه‌ها و اولویت‌های دولت‌هاست. اکنون دنیا به تعبیری با سونامی فناوری مواجه بوده و کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست.

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو