jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۵۴۷۴   ۲۷ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۲:۰۹

پژمان درستکار، ملی پوش وزن 84کیلوی کشورمان در بازیهای آسیایی بوسان که همچون بازیهای 1998تایلند کارنامه ناموفقی ارائه کرد و خیلی زود به عنوان توریست نظاره گر مبارزات سایر کشتی گیران شد

، معتقد است که شکست وی در بوسان به حریفان آسیایی نبوده ، بلکه کشتی گیران روسی عامل ناکامی او بوده اند. درستکار ضمن اشاره به سطح کیفی بالای مسابقات بوسان گفت : شاید هر کشتی گیر دیگری همچون محمد رضایی و عباس جدیدی به جای من دراین رقابت ها شرکت می کردند، همین نتیجه را به دست می آوردند. درستکار که در سالهای اخیر رشدی در شیوه کشتی گیری او مشاهده نشده است ، هدف خودرا حضوری قدرتمندانه در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان در سال 2003نیویورک دانست و افزود: می دانم که در بازیهای آسیایی بوسان نتوانستم انتظارات را برآورده کنم ، اما تلاش خواهم کرد با تمرینات بیشتر، قدرت واقعی خود را در مسابقات جهانی آینده نشان دهم و یک مدال از این رقابتها به دست آورم .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر