jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۵۴۲۱۷ ۰۷ آذر ۱۳۸۶  |  ۲۳:۵۰

داماد انتقامجو وقتی پی برد که همسرش سند ازدواجشان را در اختیار خانواده اش قرار داده است ، نقشه سرقت شبانه از منزل پدرزنش را طراحی و اجرا کرد.


هفته گذشته یکی از اهالی غرب تهران با مراجعه به شعبه 13 بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 5تهران ، از به سرقت رفتن اسناد و مدارک مختلف و پول های اعضای خانواده اش خبر داد.
شاکی در تشریح ماجرا گفت: چندی پیش ، دخترم با شوهرش اختلاف پیدا کرد و پس از مشاجره با وی ، دامادم او را بدون فرزندش از منزل بیرون کرد. چند روز قبل ، برای این که روحیه دخترم بهتر شود، به مسافرت رفتیم . امروز پس از بازگشت به منزل ، متوجه شدیم تمام وسایل منزل به هم ریخته است و چند میلیون تومان پول نقد، کارت های اعتباری ، دفترچه های پس انداز اعضای خانواده ، دفترچه های بیمه درمانی و دیگر اموالم به سرقت رفته است.
گمان می برم دامادم دست به این سرقت زده است ، چرا که چندین بار دخترم را تهدید کرده بود کاری می کند که اعضای خانواده اش دچار بحران مالی شوند. با احضار داماد وی نقش خود را در سرقت انکار و عنوان کرد هیچ نقشی در این سرقت نداشته است .تحقیق از متهم و شاهدان عینی ادامه دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر