jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۵۲۹۷   ۲۳ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۹

محمود خردبین دیروز مثل چند روز اخیر حال مناسبی برای صحبت نداشت . او از این که در این شرایط با تعویق بازی

موافقت نشده ، بشدت گله مند بود ، روز پرواز ما با مراسم ختم همسر ناصر توام شده و مجبوریم امشب و فردا صبح برای تسلیت و عزاداری برویم ، چون شاید به مراسم ختم نرسیم . وی افزود: ناصر، روزهای سختی را می گذراند و در همین روزهاست که باید در کنار او بود و به او دلداری داد. ما دوست داشتیم تا پایان همه مجالس همسر مرحومه اش ، در کنار او باشیم ، اما فدراسیون این را نخواست تا ما مجبور به این سفر شویم . خردبین در پایان گفت : آقای اکبری ، مدیرعامل باشگاه برق شیراز که مدام در مصاحبه با روزنامه ها می گوید این بازی باید برگزار شود و مخالف سرسخت تعویق بازی است ، فکر می کند که این روزهای غم از دست دادن یک عزیز، فقط برای دیگران است . او خودش را جای ناصر بگذارد و بعد از این حرفها بزند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر