jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۵۲۲۳   ۲۲ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۰

دومین مانور مدیریت بحران از سوی مرکز مدیریت بحران شهر تهران و با همکاری ستادهای مدیریت بحران مناطق 9تا 20و دهها سازمان امدادرسان ، 28مهرماه همزمان در 12منطقه تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت بحران شهر تهران ، ویژگی بارز این مانور که در ایام بزرگداشت روز جهانی کاهش اثرات بلایای طبیعی برگزار می شود، علاوه بر گستردگی و تنوع عملیات امداد و نجات ، هدایت و مدیریت این تمرین بزرگ از مکانی خارج از محل عملیات است . به این ترتیب مدیران سازمان های شرکت کننده در این مانور به همراه کارشناسان خود در سالنهای مرکز مدیریت بحران شهر تهران حضور خواهند یافت . بر اساس این گزارش ، محلهای اجرای این مانور از پیش تعیین و تجهیز شده است و گروههای عملیاتی سازمان های امدادرسان و خدمات رسان با آغاز مانور به ترتیب وارد صحنه خواهند شد. بر اساس سناریوی طراحی شده ویژه این مانور، عملیات این تمرین ساعت 50/8 روز یکشنبه 28مهرماه بعد از اعلام وقوع زلزله ای فرضی حدود 6ریشتر با کانون های مناطق واقع در مانور آغاز و بلافاصله دستور عملیات برای مقابله با حوادث امروز  پیش آمده صادر می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر