jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۵۲۲۳   ۲۲ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۰

دومین مانور مدیریت بحران از سوی مرکز مدیریت بحران شهر تهران و با همکاری ستادهای مدیریت بحران مناطق 9تا 20و دهها سازمان امدادرسان ، 28مهرماه همزمان در 12منطقه تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت بحران شهر تهران ، ویژگی بارز این مانور که در ایام بزرگداشت روز جهانی کاهش اثرات بلایای طبیعی برگزار می شود، علاوه بر گستردگی و تنوع عملیات امداد و نجات ، هدایت و مدیریت این تمرین بزرگ از مکانی خارج از محل عملیات است . به این ترتیب مدیران سازمان های شرکت کننده در این مانور به همراه کارشناسان خود در سالنهای مرکز مدیریت بحران شهر تهران حضور خواهند یافت . بر اساس این گزارش ، محلهای اجرای این مانور از پیش تعیین و تجهیز شده است و گروههای عملیاتی سازمان های امدادرسان و خدمات رسان با آغاز مانور به ترتیب وارد صحنه خواهند شد. بر اساس سناریوی طراحی شده ویژه این مانور، عملیات این تمرین ساعت 50/8 روز یکشنبه 28مهرماه بعد از اعلام وقوع زلزله ای فرضی حدود 6ریشتر با کانون های مناطق واقع در مانور آغاز و بلافاصله دستور عملیات برای مقابله با حوادث امروز  پیش آمده صادر می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر