jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۵۰۱۰   ۱۷ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۸

والدین کودکانی که از اول شعبان گذشته صاحب فرزندی شده و فرزند خود را مهدی یا نرگس نامیده اند، تصویر شناسنامه خود را در اختیار ستاد اعیاد شعبانیه بگذارند.

به گزارش ستاد اعیاد شعبانیه ، در مراسم برگزاری اعیاد شعبانیه به قید قرعه به دارندگان اسامی نرگس و مهدی جوایز ارزنده ای اهدا می شود. گفتنی است ، ستاد اعیاد شعبانیه در خیابان استاد نجات اللهی ، خیابان سپند شرقی ، شماره 73واقع شده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر