jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۴۹۳۲   ۱۶ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۰۵

معاون امور مجلس و استانهای سازمان صدا و سیما گفت : شرکت نکردن آقای لاریجانی در جلسه هیات رئیسه مجلس به علت تلاقی این جلسه با دو جلسه مهم دیگر بود که از قبل برای وی تنظیم شده بود.

به گزارش واحد مرکزی خبر عزت الله ضرغامی با ابراز تاسف از اینکه چرا موضوعی عادی و پیش پا افتاده که روزانه هزاران مورد از آن در کشور اتفاق می افتد با شرح و تفسیر و تاویل در روزنامه های کشور منعکس می شود افزود: متاسفانه دور زدن معاون امور مجلس و استانهای سازمان صدا و سیما و تماس مستقیم کارمند هیات رئیسه مجلس با دفتر ریاست سازمان در زمان مسافرت آقای لاریجانی به پاکستان و بی اطلاعی قبلی رئیس سازمان در این خصوص عامل این ناهماهنگی بوده است . وی اضافه کرد: من صبح روز یکشنبه به محض اطلاع از این جلسه از طرف آقای لاریجانی شخصا مساله را پیگیری کردم و از هیات رئیسه خواستم وقت مناسب دیگری را برای این امر تنظیم کنند. ضرغامی گفت : هرچند به لحاظ قانونی مهلت مقرر هیات تحقیق و تفحص به اتمام رسیده است ولی بدون شک رئیس سازمان صدا و سیما مانند گذشته آماده شنیدن دیدگاههای نمایندگان است چنانچه در این مدت تعدادی از اعضای این هیات نیز مستقلا باایشان دیدار کرده اند. معاون امور مجلس و استانهای سازمان صدا و سیما افزود: مشابه این دعوت نیز چندی قبل از طرف هیات تحقیق و تفحص و در محل استقرار این هیات در مجلس انجام شد که صبح روز جلسه آقای شجاع پوریان اطلاع داد که به علت حضور نیافتن دو نفر از اعضای هیات ، برگزاری جلسه منتفی شده است . ضرغامی گفت : متاسفانه با وجود قول و قرار قبلی اعضای هیات در حضور آقای کروبی مبنی بر خودداری اعضا از مصاحبه و پرداختن به مسائل حاشیه ای و جنجالی تا زمان تهیه گزارش ، همه روزه شاهد اظهارنظرهای غیرواقعی و بی پایه و اساس تعدادی از اعضای هیات هستیم که یقینا بعضی از فرازهای آن قابل پیگیری حقوقی نیز است . وی در پایان با تاکید بر جایگاه مهم نظارتی مجلس شورای اسلامی و تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص همکاری با هیات تحقیق و تفحص مجلس بار دیگر آمادگی سازمان صدا و سیما را در ادامه همکاری های قبلی و در چارچوب قوانین مصوب اعلام کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

هوشیاری نسبت به سناریوی آمریکایی

هوشیاری نسبت به سناریوی آمریکایی

قطعا هدف راهبردی آمریکا، مهار قدرت جمهوری اسلامی و مولفه‌های قدرت هسته‌ای، موشکی و... از طریق وارد آوردن فشار و انجام مذاکره است. این کشور برای دستیابی به هدف خود به سکوی پرتاب اولیه یعنی برجام نیاز دارد که براساس آن بتواند پله‌های بعدی را طی کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر