jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۴۸۸۲   ۱۵ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۳

فرمانده دانشگاه علوم انتظامی گفت : این نیرو فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسر کشور را پس از گذراندن یک دوره آموزش چند ماهه در دانشگاه علوم انتظامی

استخدام می کند. سردار عیسی کاکویی ، در گفتگو با خبرنگاران افزود: تاکنون 5هزار و 834نفر از فارغ التحصیلان مراکز آموزش عالی کشور جذب دانشگاه علوم انتظامی شده اند. او مدت آموزش برای فارغ التحصیلان دانشگاه ها را در دوره های تخصصی بین 6تا 9ماه و در دوره عمومی 3ماه عنوان کرد. به گفته سردار کاکویی ، دانشگاه علوم انتظامی هر 2ماه و در هر مقطع تعداد 1150نفر از فارغ التحصیلان آموزش عالی را برای آموزش های تخصصی و عمومی ، می پذیرد. او گفت : اولین دوره فارغ التحصیلی و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی روز پنجشنبه برگزار می شود که 94نفر از این دانش آموختگان پلیس زن هستند که در رسته های راهنمایی و رانندگی ، پلیس جنایی و پلیس امنیتی به کار گرفته می شوند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر