jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۴۸۴۶   ۱۴ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۱

خبرگزاری قدس با شعار «یک دانشجو، یک حامی فلسطین »، دانشجویان رشته های ارتباطات ، روزنامه نگاری ، علوم سیاسی و اجتماعی و دانشجویان رشته های دیگر را که علاقه مند به مقوله خبر و خبرنگاری هستند، به همکاری فراخواند.

«قدسنا» دراین اطلاعیه از تمامی علاقه مندان که مایل هستند به عنوان خبرنگار افتخاری با این خبرگزاری همکاری کنند، خواست تا مدارک خود را تا پایان وقت اداری 15/8/81 به نشانی تهران ، میدان دکتر فاطمی ، جنوب میدان سلماس ، پلاک 82/1، ارسال کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر