jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۴۶۹۵   ۰۹ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۲:۱۴

رقابت های کشتی فرنگی بازیهای آسیایی بوسان در 4وزن اول از امروز آغاز می شود و 4کشتی گیر کشورمان روی تشک می روند.

وزن کشی 4وزن اول دیروز صورت گرفت که کشتی گیران کشورمان حریفان خود را شناختند. در وزن 55کیلو، حمید بنی تمیم در دور اول با قرعه استراحت روبه رو شد. او در دور دوم به مصاف کانگ یانگ جان از کره شمالی خواهد رفت و در دور سوم با موکش کاتری از هند روبه رو می شود. در وزن 66کیلو، مهدی نصیری هم در دور اول استراحت دارد. او در دور دوم با ماخال ماختیار از قزاقستان کشتی می گیرد و در دور سوم به دیدار خوبونف از قرقیزستان خواهد رفت . در وزن 84کیلو، مجید رمضانی در دور اول به مصاف اورفیلف از ازبکستان می رود. او در دور دوم با قرعه استراحت روبه رو شده است و در دور سوم با مامبدف آست از قرقیزستان پیکار خواهد کرد. در وزن 120کیلو علیرضا غریبی ابتدا با تریک از فیلیپین مسابقه می دهد. او در دور بعد با شرما خامد از ازبکستان روبه رو خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر