jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۴۶۸۳   ۰۹ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۵۹

معاون سازمان حفاظت محیط زیست گفت : یک مقاومت بی منطق در زمینه واردات خودرو اجازه اجرای طرحهایی چون از رده خارج کردن خودروهای فرسوده را نمی دهد.

به گزارش ایسنا، دکتر یوسف حجت افزود: هر سیستمی که ورودی داشته باشد، اما فاقد خروجی باشد، محکوم به بن بست است . باید خروجی برای ناوگان حمل ونقل کشور ایجاد کنیم ؛ در غیر این صورت بزودی بازار تولید خودرو اشباع و فعالیت خودروسازان متوقف خواهد شد. رئیس کمیته کاهش آلودگی هوای تهران ، سیستم از رده خارج کردن خودروهای فرسوده را به نفع خودروسازان دانست و گفت : در روش پیشنهادی سازمان حفاظت محیط زیست ، در ازای واردات یک خودروی خارجی ، چند خودروی فرسوده از رده خارج می شود. معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان این که وظیفه خودروساز تولید خودروست و حق تصمیم گیری برای کشور را ندارد، گفت : تصمیم را باید سیاستگذار بگیرد. از سوی دیگر طبیعی است که خودروساز خواستار بازار انحصاری باشد؛ ولی سیاستگذار نباید خود را با این خواسته تطبیق دهد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر