رییس کل دادگستری استان بوشهر مطرح کرد؛

حمایت همه جانبه از خانواده زندانیان

رئیس کل دادگستری استان بوشهر اعلام کرد؛

رسیدگی به درخواست های قضایی ۶۰ نفر از مراجعین در دیدار هفتگی

رییس کل دادگستری استان بوشهر به همراه دادستان ومعاونین قضایی در دیدار هفتگی، ضمن استماع مسائل حقوقی و قضایی مراجعین به درخواست های آنها رسیدگی کردند.
کد خبر: ۱۴۶۴۲۹۰
نویسنده زهرا ماندنیان فرد-خبرنگار
به گزارش جام جم-مهر انگیز؛ رئیس کل دادگستری استان بوشهر در دیدار با مردم ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست قوه قضاییه مبنی بر حضور در بین مردم و استماع مشکلات و درخواست های آنها  گفت : شنیدن و رسیدگی به خواسته‌ها، دغدغه‌ها و پیشنهاد‌ها و مسائل مشکلات حقوقی شهروندان و پاسخگویی به آن‌ها قطعا اثرات بسیار مثبتی دارد که موجب رضایتمندی و امیدواری بیشتر مردم به دستگاه قضا می‌شود. 
 
وی افزود : اولویت اصلی دستگاه قضا در استان بوشهر مردم داری و با مردم بودن است ، که به همین منظور به کلیه مسئولین حوزه های قضایی استان تاکید شده است تا علاوه بر رعایت احترام به مردم و تکریم آنها در بین مردم باشند.
 
مهر انگیز در ادامه گفت : در این دیدار ها مردم علاوه بر خواسته های قضایی خود ،مطالباتی در راستای حفظ حقوق عامه و حقوق شهروندی  و موضوعات اجتماعی دارند که روسا و دادستان می بایست به این مسائل ورود کرده و پیگیری های لازم تا حصول نتیجه را داشته باشند .
 
در این دیدار ها درخواست‌های ارباب رجوعان و مراجعین عمدتا تبدیل قرار، اعسار و تسریع در رسیدگی ، اعمال ماده 477و مسائل مختلف دیگر بود که در جهت حل و فصل همه مسائل مطرح شده دستور مساعدت قانونی صادر شد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها