jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۴۶۳۰   ۰۸ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۵۶

تیم ملی فوتبال کشورمان امروز در دومین بازی خود در چارچوب پیکارهای فوتبال چهاردهمین دوره بازیهای آسیایی ، راس ساعت ( 11به وقت تهران ) با لبنان دیدار خواهد کرد.

بازی ملی پوشان فوتبال کشورمان با افغانستان که امیدواری و نگرانی توامی را برای علاقه مندان به فوتبال هدیه آورد، موجب شد تا همه از دید خود حرفهایی درباره بازی با لبنان بزنند. عده ای بی دقتی و شتاب بیمورد ملی پوشان فوتبال ما را نتیجه نوع تفکر آنها درباره بازی با افغانستان دانسته و آن را ناشی از مهم نبودن مسابقه می پنداشتند و حالا بر این عقیده اند که در بازی با لبنان چنین فرصتهایی به هیچ عنوان از دست نمی رود. عده ای هم این گونه نمی اندیشند. آنها بر این عقیده اند که هیچ فوتبالیستی از زدن گل بدش نمی آید و اگر بازیکنان ما قصد گل زدن نداشتند، نتیجه بازی آن نمی شد. تحلیل این عده وجود نوعی اضطراب در بازیکنان ماست که امیدوارند پس از یک پیروزی این اضطراب از میان برود و بازیکنان ما مطمئن تر بازی کنند. بازی با لبنان ، تیمی که بازی اول خود را در لحظات پایانی در مقابل قطر به تساوی کشاند، تا حدودی می تواند در شناخت نقاط ضعف و قوت خطوط مختلف تیم ما موثر باشد. امیدواریم پیروزی بر لبنان با ایجاد روحیه مناسب تیمی ، زمینه ساز پیروزی بر قطر و به دنبال آن کویت باشد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر