قدر زر زرگر شناسد و قدر گوهر گوهری
به بهانه درگذشت معلم برجسته هرمزگانی،مرحوم جعفر چشم براه

قدر زر زرگر شناسد و قدر گوهر گوهری

افتخارآفرینی دانش‌آموزان هرمزگانی در المپیادهای علمی کشور؛

راه‌یابی ۳ نفر از دانش‌آموزان هرمزگان به مرحله نهایی کشوری المپیادهای علمی

اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله دوم المپیادهای علمی کشوری سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ اعلام شد.
اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله دوم المپیادهای علمی کشوری سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ اعلام شد.
کد خبر: ۱۴۶۲۷۶۷

هرمزگان-جام جم انلاین-اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله دوم المپیادهای علمی کشوری سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ اعلام شد.

محمد قویدل، مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: بنابر اعلام وزارت آموزش و پرورش، نتایج مرحله دوم المپیادهای علمی باشگاه دانش‌پژوهان جوان سال ۱۴۰۳ اعلام شد.
 
وی اضافه کرد: خبر شادی‌بخش و امیدآفرین موفقیت ملی دانش‌آموزان سرآمد و شایسته در مرحله دوم المپیادهای کشوری دانش‌آموزی و راهیابی آینده‌سازان عزیزمان به مرحله نهایی را دریافت نمودیم و بسیار خوشحال و شکرگزار خداوند دانا شدیم.
 
وی ادامه داد:باعث افتخار است که در المپیاد اقتصاد و مدیریت، امیرحسین دهقان از دبیرستان تیزهوشان اسدپور، و در المپیاد نانو، مبینا خوارزمی از دبیرستان تیزهوشان فرزانگان و رضا همتی از دبیرستان نمونه جامعه الصادق (ع) توانستند به مرحله نهایی کشوری تابستانه راه یابند.

قویدل ضمن عرض تبریک این موفقیت بسیار ارزشمند به این ۳ دانش‌آموز عزیز بندرعباسی، خانواده‌های محترمشان، استادان فرهیخته و جامعه علمی آموزش و پرورش استان، گفت: امید فراوان داریم که این اتفاق مبارک موجب تولید روحیه و انگیزه مضاعف برای دانش‌آموزان مستعد و توانمند استانمان باشد.

وی ادامه داد: زمان شروع دوره تابستانه پذیرفته‌شدگان مرحله دوم المپیادهای علمی از ۱۶ تیرماه در محل دانشگاه شهید رجایی تهران خواهد بود. پس از گذراندن مرحله تابستانه و آزمون آن، دانش‌آموزان موفق به اخذ مدال (طلا، نقره، برنز) خواهند شد.

مدیرکل در پایان تصریح کرد: دارندگان مدال (طلا، نقره، برنز) در المپیادها می‌توانند از تسهیلات وزارت علوم استفاده کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها