بهره برداری از زیرگذر تقاطع شهید رضا زارعی

زیرگذر تقاطع شهید مدافع حرم، رضا زارعی به بهره برداری رسید.
زیرگذر تقاطع شهید مدافع حرم، رضا زارعی به بهره برداری رسید.
کد خبر: ۱۴۶۲۲۵۰

 

هرمزگان-جام جم انلاین-زیرگذر تقاطع شهید مدافع حرم، رضا زارعی به بهره برداری رسید.

در آئینی با حضور شهردار بندرعباس، رئیس شورای شهر بندرعباس، مدعوین، خبرنگاران، پدر ومادر شهید رضا زارعی زیرگذر تقاطع با نام شهید مدافع حرم، رضا زارعی در منطقه ۴ شهرداری بندرعباس به بهره برداری رسید.

شهردار بندرعباس در این آئین گفت: این زیرگذر به متراژ ۶ هزار متر و اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان در منطقه ۴ شهرداری بندرعباس در بلوار شهید رجایی بندرعباس به بهره برداری رسید.

مهدی نوبانی در این آئین با اشاره به مزایای این زیرگذر برای منطقه غرب شهر بندرعباس عنوان کرد: احداث و بهره برداری از پُل شهید مدافع حرم شهید “زارعی” و زیرگذر آن به میزان بسیار زیادی از بار ترافیکی بلوار پاسداران و سه‌راه جهانبار آن هم در ساعات تردد کارکنان صنایع غرب می‌کاهد.

نوبانی با اشاره به پروژه های عیدانه شهرداری، توضیح داد: این زیرگذر در بلوار شهید رجایی، نرسیده به میدان راه آهن به بهره برداری رسیده است.

گفتنی است، شهرداری بندرعباس به مناسبت عید سعید غدیر خم پروژه های کلنگ زنی بوستان پشت شهر، کلنگ زنی چرخ و فلک، افتتاحیه خیابان اسلام آباد، کلنگ زنی بوستان اسلام آباد، کلنگ زنی زمین ورزشی اسلام آباد، افتتاح و بهره برداری از پُل شهید سالاری ( شهرک پیامبر اعظم) از جمله برنامه های روز عید شهرداری بندرعباس است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها