در ساری انجام شد؛

افتتاح پروژه های مخابراتی با رزمایش تخصصی شهدای جمهور

پروژه مخابراتی مازندران در قالب رزمایش تخصصی شهید جمهوری بهره برداری شد.
کد خبر: ۱۴۶۱۸۰۰

 به گزارش جام جم آنلاین مازندران،سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا صبح شنبه در آئین افتتاح پروژه‌های مخابراتی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور و شهدای خدمت گفت: در این رزمایش ۹ پروژه در حوزه مخابرات در ۱۲۹ نقطه شهری و روستایی افتتاح می‌شود.

وی مجموع اعتبارات هزینه شده را بیش از دو هزار میلیارد ریال بیان کرد و گفت: کارهای بسیار بزرگی داخل سرویس ساخت استان مازندران انجام شده است.

سردار مسلمی گفت: در حوزه زیرساخت مخابرات انقلابی در استان مازندران صورت گرفته است و میزان برخورداری مردم استان از اینترنت ۱۳۷ درصد است.

آغاز نهضت جهادی فیبر نوری

مجید سلطانی مدیرعامل مخابرات ایران نیز با بیان اینکه برای رشد و تحقق تولید باید تمام بازیگران این عرصه تقویت شوند، ادامه داد: راه حمایت از تولید حمایت از شرکت‌های بزرگ نظیر مخابرات است.

مدیرعامل مخابرات ایران با بیان اینکه رویکردها و سیاست‌های این شرکت تغییر پیدا کرده است گفت: نهضت جهادی توسعه فیبر نوری در کشور آغاز شد.

علی نوروزی مدیرعامل مخابرات مازندران نیز با بیان اینکه طی سه سال اخیر به اندازه بیش از ۱۰ سال کار شده است، افزود: در دو سال گذشته با ۵۲۱ سایت مخابراتی پوشش استان به بیش از ۹۸ درصد رسید.

وی با اظهار اینکه ۱۸۲ سایت و خطوط فیبر نوری انجام دادیم، گفت: اقدامات مؤثری را در جهت پوشش روستا به فیبر نوری انجام دادیم ودر سال جاری ۳۱۵ کیلومتر فیبر نوری در در قالب طرح نجما در استان استان اجرا شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها