رییس پلیس راه مازندران اعلام کرد؛

انسداد مقطعی و موقتی ۱۵ روزه محور فیروزکوه

رییس پلیس راه استان مازندران از انسداد محور فیروزکوه از تاریخ ۲۰ خرداد لغایت ۴ تیر ماه به صورت مقطعی به مدت ۱۵ روز به علت اجرای عملیات تعمیرات اساسی بهسازی تونل چپ دره ۲، خبر داد.
کد خبر: ۱۴۶۱۰۷۸

به گزارش جام جم آنلاین مازندران، سرهنگ یداله جهان تاب اظهار کرد: به منظور اجرای عملیات به علت اجرای عملیات تعمیرات اساسی بهسازی تونل چپ دره ۲ در محور فیروزکوه، محدودیت‌های ترافیکی در این محور به اجرا در خواهد آمد.

وی با اشاره به اینکه تردد وسایل نقلیه از تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ تا تاریخ ۴ تیر ماه ۱۴۰۳ به صورت مقطعی در محور سوادکوه مسدود است، افزود: از ساعت ۷ صبح الی ۵ عصر هر هفته به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چندروزه و شرایط نامساعد جوی در این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به اینکه تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود، تصریح کرد: رانندگانی که قصد تردد در این محور را دارند ضمن مدیریت سفر خود می‌توانند از محورهای جایگزین فیروزکوه و در صورت رفع انسداد از محور هراز تردد کنند.

سرهنگ جهان تاب از رانندگان وسایل نقلیه خواست در زمان اعمال محدودیت با صبر و حوصله و رعایت قوانین و مقررات پلیس راهور و عوامل راهداری را در اجرای مأموریت یاری کنند و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها