پزشکیان در برنامه با مردم:

ببینید | در زمانی که وزیر بودم به ما خانه می‌دادند اما گفتم خودم کار می‌کنم و خانه می‌خرم

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در زمانی که وزیر بودم به ما خانه می‌دادند اما گفتم خودم کار می‌کنم و خانه می‌خرم. در لواسان ۱۰ هکتار زمین می‌دادند و می‌گفتند این زمین‌ها آینده دارد ولی هیچ‌وقت سهمی نگرفتم. الان هم نه جایی سهمیه ندارم.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در زمانی که وزیر بودم به ما خانه می‌دادند اما گفتم خودم کار می‌کنم و خانه می‌خرم. در لواسان ۱۰ هکتار زمین می‌دادند و می‌گفتند این زمین‌ها آینده دارد ولی هیچ‌وقت سهمی نگرفتم. الان هم نه جایی سهمیه ندارم.
کد خبر: ۱۴۶۰۸۹۴
تعداد بازدید : 33

 

نمی‌گوییم همه مشکلات را حل خواهیم کرد اما با مشارکت مردم و همکاری با نخبگان و سرمایه‌گذاران مملکت را از بحران خارج می‌کنیم.

تعداد بازدید : 15
 
 جامعه باید در صحنه باشد تا ما قدم از قدم خلاف برنداریم
تعداد بازدید : 17
 
 

دختران و پسران ما با ما مشکل پیدا کردند

تعداد بازدید : 20
 

 

مسعود پزشکیان، نامزد انتخابات ریاست جمهوری با حضور در در برنامه با مردم شبکه اول سیما حضور یافت.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: من سال ۱۳۳۳ در مهاباد به دنیا آمدم در خانواده معمولی. پدرم کارمند بود. آنجا بزرگ شدم و مدرسه رفتم. تابستان‌ها کارگری می‌کردیم کنار خیابان بلال می‌فروختیم. شاگردی می‌کردیم. هر سال بسته به اینکه چه کاری انجام دهیم تا بیکار نباشیم کاری انجام می‌دادیم.

وابسته به حکومت نخواهیم بود که در قبال آنها دهانمان بسته باشد

پزشکیان افزود: پزشکی را هم با این عنوان درس می‌خواندیم که اگر روزی روزگاری حکومت از ما خوشش نیامد و یا خواست ما را اخراج کند و هر بلایی سرمان در بیاورد علم و مهارت داریم و می‌توانیم در هر نقطه‌ای از ایران خدمتگزار مردممان باشیم. وابسته به حکومت نخواهیم بود که در قبال آنها دهانمان بسته باشد و نتوانیم از حق دفاع کنیم. پزشکی را قبول شدم و در دانشگاه پزشکی مشغول تحصیل شدم.

وی در ادامه گفت: آن موقع قبل از اینکه انقلاب شود فعالیت‌های دانشجویی داشتم. کوه می‌رفتم ورزش می‌کردم انقلاب که شد برادرمان که می‌خواست پیش ما درس بخواند به دانشگاه آمد، ۲۲ بهمن چهلم جریان قم بود. تظاهرات که شروع شد برادرم تیر خورد او را به بیمارستان بردند و بعد به زندان رفت و در زمان عید از زندان با ضمانت آزاد شد.

پزشکیان خاطرنشان کرد: بعداً همین برادرم شهید شد و تمام وجود او این بود که کشورمان را و حتی انقلاب که کردیم را حفظ کند. من مسئول، پایه اضطراری شدم همین که انقلاب شروع شد و جنگ را راه انداختند هیچ عملیاتی لشکر عاشورا نمی‌کرد که بچه‌های ما و دوستان ما در آن عملیات در خط مقدم نباشیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها