تداوم یورش صهیونیست‌ها به کرانه باختری | شهادت ۳ تن در جنین

همزمان با ادامه یورش نیروهای رژیم صهیونیستی به مناطقی از کرانه باختری، منابع فلسطینی اعلام کردند طی حملات این رژیم به شهر جنین سه فلسطینی به شهادت رسیدند.
کد خبر: ۱۴۶۰۸۵۳

به گزارش جام جم آنلاین، نیروهای رژیم صهیونیستی به شهر «قلقیلیه» در شمال کرانه باختری یورش بردند. گردان‌های الاقصی با بمب و گلوله با این نیروها مقابله کردند.

طبق گزارش المیادین، نیروهای رژیم صهیونیستی با گاز اشک آور به جوانان فلسطینی در اطراف بیمارستان دولتی شهر قلقیلیه حمله کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین به شهرک «نحالین» در غرب بیت لحم در جنوب کرانه باختری و اردوگاه «العروب» در شمال الخلیل یورش برد.

از سوی دیگر گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین شهادت ۲ تن از فرماندهان گردان جنین را طی درگیری با نیروهای رژیم اشغالگر در شهرک «قباطیه» در جنین اعلام کرد.

این گردان‌ها در بیانیه‌ای اعلام کرد: شهدا و مبارزان ما با تمام قدرت تا آخرین قطره خون خود و تا آخرین گلوله با ارتش اشغالگر مقابله می‌کنند.

نیروهای رژیم صهیونیستی پنجشنبه به شهر جنین و اردوگاه آن یورش برده و اقدام به تخریب گسترده خیابان‌های این شهر کردند.

نیروهای مقاومت فلسطین نیز با گلوله و بمب به نیروهای رژیم صهیونیستی حمله کرده و با آنها درگیر شدند. این درگیری‌ها حدود ۱۳ ساعت طول کشید و به شهادت سه تن از جمله ۲ فرمانده مقاومت منجر شد.

نیروهای رژیم صهیونیستی همچنین به منطقه «رأس الجوره» در شهر الخلیل در جنوب کرانه باختری یورش بردند.

از زمان آغاز جنگ رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه در هفت اکتبر ارتش این رژیم عملیات‌ها و یورش‌های خود را به کرانه باختری افزایش داده است که منجر به شهادت ۵۴۴ نفر از جمله ۱۳۳ کودک و زخمی‌شدن بیش از ۵۲۰۰ نفر دیگر در کرانه باختری شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها