رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان همدان خبر داد؛

جذب ۱۰ نیروی توانبخشی در مدارس استثنایی استان

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان اعلام کرد؛

آغاز پیش ثبت‌نام پایه هفتم مدارس شاهد از روز چهارشنبه ۲۳ خردادماه

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: با توجه به این که پیش ثبت‌نام مدارس شاهد پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از روز چهارشنبه ۲۳ خردادماه آغاز و تا دوازدهم تیرماه انجام می‌شود، دانش‌آموزان می‌توانند به صورت الکترونیکی در سراسر کشور از طریق اتصال به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند ثبت‌نام خود را انجام دهند.
کد خبر: ۱۴۶۰۳۷۲

به گزارش جام جم آنلاین همدان، رسول شیدایی با بیان اینکه پیش ثبت‌نام مدارس شاهد پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از ۲۳ خرداد تا دوازدهم تیرماه و پایه دهم (دوره دوم متوسطه) از اول تیر تا ۲۰ تیر انجام خواهد شد، اظهار داشت: زمان پیش ثبت‌نام دانش‌آموزان در میان پایه‌های مدارس شاهد در تمامی دوره‌های تحصیلی از اول تا پانزدهم مردادماه می باشد. 

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به این که پیش ثبت‌نام به صورت الکترونیکی در سراسر کشور از طریق درگاه  my.medu.ir و اتصال به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند انجام می‌شود، افزود: پس از اتمام این زمان‌بندی‌ها، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده باشند، با اطلاع‌رسانی که از طریق مدرسه صورت خواهد گرفت، برای ارائه مدارک و تکمیل ثبت‌نام به مدرسه مراجعه خواهند کرد و اولیاء از حضور در مدرسه جهت پیش ثبت‌نام جدا خودداری کنند. 

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به اهداف طرح پراکنده شاهد و اولویت فرزندان طرح شاهد در استفاده از فوق برنامه‌ها، فضا و امکانات آموزشی و پرورشی مدارس شاهد، ستادهای اجرایی شاهد استان، شهرستان، مناطق و نواحی با هماهنگی‌های لازم از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران، شرایط ثبت‌نام و ادامه تحصیل دانش‌آموزان طرح شاهد را فراهم می‌کند و همچنین سنجش آغازین برگزاری کلاس‌های پیش‌نیاز و مهارت‌آموزی و ... در تمامی دوره‌های تحصیلی براساس ضوابط مندرج در شیوه‌نامه برنامه هفتگی مدارس شاهد از جمله مواردی است که مدیران مدارس شاهد بر آن اهتمام خواهند داشت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها