شمار شهدای غزه از ۳۶ هزار و ۵۵۰ شهید فراتر رفت

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که شمار شهیدان حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه به ۳۶ هزار و ۵۸۶ نفر رسیده است.
کد خبر: ۱۴۵۹۷۵۴

به گزارش جام جم آنلاین، وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه با صدور بیانیه‌ای جدیدترین آمار شهدا و زخمی‌های حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه را منتشر کرد.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه گزارش داد که از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون در نتیجه حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه ۳۶۵۸۶ نفر از ساکنان این باریکه به شهادت رسیده‌اند.

علاوه بر این بر اساس بیانیه صادرشده از سوی این نهاد پزشکی فلسطینی حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، زخمی‌شدن ۸۳ هزار و ۷۴ فلسطینی را در پی داشته است.

همچنین وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه تصریح کرد که ارتش رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت گذشته ۴ جنایت و کشتار را در حق ساکنان نوار غزه مرتکب شده است.

بر اساس اعلام این وزارت‌خانه، در نتیجه این ۴ جنایت و کشتار پیکر ۳۶ شهید فلسطینی به بیمارستان‌های نوار غزه منتقل شده است.

وزارت بهداشت فلسطین شمار زخمی‌های جنایت‌های ۲۴ ساعت گذشته ارتش رژیم صهیونیستی علیه ساکنان نوار غزه را نیز ۱۱۵ نفر اعلام کرد.

علاوه بر این پیکر شماری از قربانیان حملات ارتش رژیم صهیونیستی در خیابان‌ها و زیر آوار ساختمان‌های ویران‌شده نوار غزه قرار دارد و نیروهای اورژانس و سازمان پدافند غیرعامل نوار غزه قادر به دسترسی به آنان نیستند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها