سرپرست اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:

ساماندهی نیروی انسانی اولویت اصلی آموزش و پرورش

محمد جمالی در جلسه توجیهی ساماندهی نیروی انسانی، نقل وانتقالات و بررسی اتاق وضعیت نیروی انسانی در اولویت است.
کد خبر: ۱۴۵۹۶۸۴
به گزارش جام جم آنلاین،محمد جمالی در جلسه توجیهی ساماندهی نیروی انسانی، نقل وانتقالات و بررسی اتاق وضعیت نیروی انسانی در سال تحصیلی جدید که با حضور روسا، معاونین آموزشی و کارشناسان طرح وبرنامه وفناوری ۱۳ شهرستان ومنطقه استان برگزار شد، گفت: اولویت اصلی آموزش وپرورش در طرح مهر ساماندهی نیروی انسانی و تشکیل کلاس درس است.
وی رعایت دقیق شیوه نامه نقل انتقالات نیروی انسانی را مورد تاکید قرار داد و گفت: هیچ اقدامی خارج از ضوابط قانونی و شیوه نامه ساماندهی نیروی انسانی انجام نگیرد.
وی بر پیگیری روند سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان تا ۲۰ خردادماه تاکید کرد وگفت: ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان نیز تا قبل از پایان خردادماه به اتمام برسد تا در ابتدای مهرماه هیچ دانش آموزی بدون کتاب نباشد.
درادامه این جلسه وحید بادغن مدیر اداره منابع انسانی و حمید لقمانی معاونت طرح وبرنامه اداره کل و کارشناسان این حوزه، شیوه نامه ساماندهی نیروی انسانی را تشریح و خواستار دقت نظر بیشتر در اجرای تمامی مفاد شیوه نامه شدند.
در این نشست اعضای شورای معاونان آموزش و پرورش استان و روسای آموزش وپرورش شهرستان‌ها ومناطق ۱۳ گانه به بیان چالش‌ها و راهکار‌های حوزه‌های آموزشی، تربیتی و نیروی انسانی پرداختند.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها