فرمانده مرکز بهداری رزمی جنوب‌شرق نیروی زمینی سپاه گفت:

راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در منطقه سیل زده نوبندیان چابهار

افتتاح بیمارستان صحرایی سپاه در خاش

بیمارستان صحرایی سپاه به مناسبت گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد و پاسداشت مقام شهدای راه خدمت به مدت ۲ روز در گورچان مرکز بخش پشتکوه شهرستان خاش راه‌اندازی شد.
کد خبر: ۱۴۵۹۵۷۵
به گزارش جام جم آنلاین،جانشین فرمانده سپاه خاش اظهار کرد: در این بیمارستان علاوه بر ویزیت و توزیع داروی رایگان، خدمات فیزیوتراپی ویژه آقایان و بانوان، دندانپزشکی، اطفال، زنان، چشم، طب ایرانی، پزشک عمومی، تزریقات و پانسمان ارائه می شود.
سرهنگ پاسدار علی عزیزی افزود: سم پاشی و واکسیناسیون دام و جایگاه های دامی، انجام خدمات مشاوره‌ای و ساخت سرویس بهداشتی مدارس مورد توجه این گروه جهادی است.
وی بیان کرد: بیش‌از ۶۰ نفر از خیران و جهادگران بسیجی از سراسر ایران که مقیم استان مازندران هستند، به منطقه محروم گورچان پشتکوه خاش سفر کرده‌اند و در روزهای ۱۵ و ۱۶ خرداد نیز به مردم نوک آباد خاش خدمات ارائه می دهند.
محمد مهدی پور سرپرست گروه جهادی فلق استان مازندران نیز گفت: این تیم برای هفتمین سال متوالی به سیستان و بلوچستان سفر داشته و به مردم مناطق محروم این استان خدمات ارائه داده و هم اکنون در چهار بخش پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی در نقاط روستایی و عمرانی در حاشیه شهر خاش مشغول فعالیت هستند.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها