سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان:

سرانه فضای ورزشی لرستان ۶۲ سانتی‌متر است

خرم آباد-جام جم آنلاین- سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان سرانه فضای ورزشی استان را ۶۲ سانتی‌متر اعلام کرد.
خرم آباد-جام جم آنلاین- سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان سرانه فضای ورزشی استان را ۶۲ سانتی‌متر اعلام کرد.
کد خبر: ۱۴۵۹۱۷۸

به گزارش جام جم آنلاین لرستان وحید والیزاده مرادی در حاشیه مراسم تجلیل از قهرمانان ملی ورزش کارگری استان که با حضور جواد رمضی ئیس فدارسیون کارگری کشور برگزار شد در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: توسعه ورزش سلامت‌محور در جامعه کارگری، نیروی کار سالم با بهره‌وری بالا رونق تولید را به همراه دارد.
وی ورزش را عامل پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانست و ادامه داد: توسعه ورزش در واحدهای تولیدی، امری ناگزیر و عامل کاربردی و موثر در  تامین سلامت کارگران و افزایش بهره‌وری آنهاست.
والیزاده مرادی با بیان اینکه ورزش کارگری در کنار سایر ورزش‌ها باید مورد حمایت قرار گیرد، تصریح کرد: توسعه فرهنگ ورزش کارگری در واحدهای اقتصادی مهمترین راه ایجاد نشاط و انگیزه در کارگران بوده و این موضوع باید در بنگاه‌های اقتصادی نهادینه شود.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان در ادامه با تاکید بر اینکه قهرمانان ورزش کارگری لرستان باید در کارخانجات استان استخدام شوند، خطاب به این ورزشکاران افزود: برای موفقیت ورزش‌های کارگری ما در کنار شما هستیم و باید رشته‌هایی که علاقمندان بیشتری هم دارد نگاه ویژه داشته باشیم.
وی در ادامه گفت: در حال حاضر سرانه فضای ورزشی استان ۶۲ سانتی‌متر بوده که امسال این میزان به ۶۷ سانتی‌متر خواهد رسید.
والیزاده مرادی با بیان اینکه افزایش سرانه ورزشی تضمینی برای قهرمانی و موفقیت صددرصدی در ورزش نیست، اضافه کرد: اعتقاد دارم افزایش سرانه ورزشی در لرستان باید با توجه به آمایش سرزمین صورت گیرد.
وی از پایش اماکن ورزشی استان خبر داد و یادآور شد: ورزش استان قطعاً بر مدار عقلانیت رو به جلو خواهد رفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها