آمادگی راهداری و حمل و نقل البرز برای خدمت‌رسانی به زائران حرم مطهر امام خمینی (ره)

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت:برای اعزام مسافران به حرم مطهرامام خمینی(ره)، شرکت های حمل ونقل مسافر استان تمام توان خود را در جهت تامین ناوگان مورد نیاز به‌کار می‌گیرند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت:برای اعزام مسافران به حرم مطهرامام خمینی(ره)، شرکت های حمل ونقل مسافر استان تمام توان خود را در جهت تامین ناوگان مورد نیاز به‌کار می‌گیرند.
کد خبر: ۱۴۵۸۹۹۵

به گزارش جام جم انلاین البرز،علی زندی‌فر اظهار کرد: همزمان با نزدیک شدن به سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) اداره کل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان البرز در کنار دیگر دستگاه‌های خدمات رسان آماده ارائه خدمات به زائران مرقد مطهر امام خمینی (ره) می‌باشد.

وی افزود: اکیپ‌های راهداری در قالب گشت‌های سیار ایمنی و اکیپ‌های امدادی با استقرار در محور‌های مواصلاتی استان به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.

این مسئول، به تجهیز و آماده‌سازی راهدارخانه‌ها برای ارائه خدمات به زائران اشاره کرد و گفت: راهدارخانه‌ها و ادارات تابعه استان نیز برای ارائه خدمات به زائران از آمادگی لازم برخوردار هستند.

مدیرکل راهداری البرز در ادامه از آمادگی ناوگان مسافری استان برای اعزام زائران به مرقد مطهر امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: برای اعزام مسافران به مرقد بنیانگذار کبیر انقلاب، شرکت‌های حمل ونقل مسافر استان تمام توان خود را در جهت تامین ناوگان مورد نیاز را به‌کار می‌گیرند.

زندی‌فر اضافه کرد: کارشناسان این اداره‌کل و ادارات تابعه به‌طور مستمر و با تشدید نظارت‌ها، کنترل‌های فنی لازم را در جهت ارتقای ایمنی ناوگان حمل ونقل وتردد در راستای بالابردن رضایتمندی مسافران را در دستور کار قرار داده اند.

وی با اعلام شماره تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های استان خاطرنشان کرد: هموطنانی که قصد سفر در ایام نیمه خرداد به حرم مطهر امام خمینی (ره) را دارند می‌توانند ضمن تماس با تلفن مذکور، اطلاعات جامعی از وضعیت ترافیکی و همچنین شرایط جوی حاکم بر محور‌های مواصلاتی البرز دریافت کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها