در راستای تحقق مطالبه رئیس جمهور شهید؛

نهضت ملی مسکن با شتاب بیش از پیش ادامه پیدا می کند

معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: در آینده نزدیک شاهد شتاب نهضت ملی مسکن در استان خواهیم بود.
کد خبر: ۱۴۵۸۱۸۶

جام جم آنلاین - خوزستان، هفدهمین نشست شورای عالی مسکن صبح امروز(شنبه 5خرداد) به ریاست محمد مخبرسرپرست ریاست جمهوری به صورت وبیناری برگزار شد.

دراین نشست معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری خوزستان، با توجه به شتاب انجام پذیرفته شده درحوزه ساخت نهضت ملی مسکن به شتاب الحاق و تخصیص زمین در ماه های گذشته اشاره کرد و گفت: درآینده نزدیک شاهد شتاب نهضت ملی مسکن در استان خواهیم بود و امیدواریم با جدیت مسئولین متولی تا پایان این دولت شاهد رشد قابل توجه این طرح در استان باشیم تا شهد شیرین این خدمت بزرگ شهید خدمت را این مردم بچشند.

 

وی در ادامه به مسئله اجاره بهای مسکن اشاره کرد و افزود : طبق قانون ساماندهی بازار زمین، مسکن و اجاره بها که از مجلس شورای اسلامی به دولت ابلاغ شد و مصوبه شورای عالی مسکن امروز، شورای مسکن استان موظف شد که سقف اجاره بها را مشخص و به شورای عالی مسکن اعلام نماید که شاهد ساماندهی بازار مسکن باشیم.

 

معاون استاندار با اشاره به مسکن های مهر باقیمانده در خوزستان بیان کرد: تکمیل مسکن مهر در سطح استان شتاب خیلی خوبی گرفته است و هم اکنون یک هزار و 480 واحد مسکونی مهر در آستانه بهره برداری است که در 38 سایت مسکونی در 5 شهرستان تکمیل شده است.

 

خانچی در پایان با تاکید مجدد به نقش بانک ها در تامین مالی پروژه ها گفت: تامین مالی یکی از مسائل و چالش های اساسی حرکت پر شتاب مسکن در استان می باشد و بانک ها در صورت تسریع در پرداخت تسهیلات شتاب این کاررا دو چندان می کند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها