پیام تسلیت مشترک امام جمعه و استاندار اردبیل

به دنبال شهادت آیت‌الله رئیسی، رئیس جمهور ایران و هیات همراه ایشان در سانحه سقوط هلی‌کوپتر، امام جمعه و استاندار اردبیل در پیامی مشترک این حادثه را تسلیت گفتند.
کد خبر: ۱۴۵۷۵۱۳

به گزارش جام جم آنلاین،در این پیام آیت‌الله سیدحسن عاملی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل این حادثه ناگوار که منجر به شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان شد را تسلیت گفتند.
وَمَنْ یَخْرُجْ مِنْ بَیْتِهِ مُهَاجِرًا إِلَى اللَّهِ وَرَسُولِهِ ثُمَّ یُدْرِکْهُ الْمَوْتُ فَقَدْ وَقَعَ أَجْرُهُ عَلَى اللَّهِ وَکَانَ اللَّهُ غَفُورًا رَّحِیمًابا سینه‌ای مملو از غم و اندوه و با چشمی اشک بار در شهادت ریاست محترم جمهور حضرت آیت الله رئیسی و برادر عزیزمان حضرت آیت الله آل هاشم و وزیر خارجه انقلابی و پر تلاش جناب آقای دکتر عبداللهیان  و سایر همراهان رئیس جمهور محترم، داغدار و عزادار شدیم این ضایعه بزرگ را به محضر امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری و ملت بزرگ و خانواده‌های داغدار تسلیت عرض می‌کنیم و برای این افتخارات بزرگ کشور علو درجات و برای بازماندگان خلفیت خداوندی را مسئلت داریم.
بدون تردید باید از سر تحقیق گفت این سید جلیل القدر و با صفا با اخلاص ترین، ولایی ترین، پر کارترین، محبوب ترین، خستگی ناپذیرترین و باتدبیرترین ریاست جمهور تاریخ ایران عزیز بود. او اصلاحات بسیار اساسی و زیر بنایی را با همت ستودنی شروع کرده بود و بالاخره در راه خدمت و ایجاد عزت برای ملت عزیز جان خود را از دست داد. این حادثه که صرفاً با مشیّت الهی صورت گرفت، ما را از سازندگی، پیشرفت، سرعت عمل و کار جهادی بازنخواهد داشت و با توان مضاعف و عزم ملی ملت بزرگ، ایران عزیز را به ذروه پیشرفت و توسعه و عزت خواهیم رساند.
روحانیت عزیز برای اقتدار و اعتلای کشور قربانی‌های خطیری در طول تاریخ تقدیم کرده و این سلسله با افتخار ادامه دارد. حضرت آیت الله رئیسی و حضرت آیت الله آل هاشم با اهداء جان عزیز خود در مسیر عزت کشور اسلامی بر وزن و شرف دفتر ایثار و جان فشانی روحانیت افزودند.
از اهالی مکرم و حق شناس استان می‌خواهیم مثل همیشه با حضور حماسی خود در مراسم تجلیل از آن بزرگان مقام خدمت و خدمت گزاران بزرگ کشور را گرامی بدارند.

اللهم احشرهم مع موالیهم المعصومین و ائمتهم الهادین المهدیین بحق محمدو آله الطاهرین

سید حسن عاملی
سید حامد عاملی
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها