نماینده ولی فقیه در گلستان:

شهادت رئیس جمهور و خدمتگزاران نظام خسارتی جبران ناپذیر به بار آورد

نماینده ولی فقیه در استان در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه پیام تسلیتی صادر و این خسارت جبران ناپذیر را تسلیت گفت.
نماینده ولی فقیه در استان در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه پیام تسلیتی صادر و این خسارت جبران ناپذیر را تسلیت گفت.
کد خبر: ۱۴۵۷۴۶۲
نویسنده شبیر دائمی

به گزارش جام جم آنلاین از گرگان در متن پیام آیت الله سیدکاظم نورمفیدی آمده است: شهادت رئیس جمهور اسلامی ایران آیت الله آقای رئیسی و جمعی از خدمتگزاران نظام و مردم در حادثه دلخراش سقوط بالگرد، در ایام متعلق به امام علی بن موسی الرضا (ع) قلوب ملت ایران را به شدت جریحه دار نمود و خسارتی جبران ناپذیر به بار آورد.

نماینده ولی فقیه در گلستان افزود: رئیس جمهوری که افتخار خود را خادمی امام رضا (ع) و نوکری مردم می دانست و مایه دلگرمی محور مقاومت بود.

وی اضافه کرد: امتزاج تواضع و فروتنی و روحیه خدمت با خستگی ناپذیری و کار شبانه روزی آن شهید را به نمونه ای از مومنانی مبدل کرده بود که فقدانشان دل انسان را به درد می آورد.

متن کامل پیام آیت الله سید کاظم نورمفیدی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون 

شهادت رئیس جمهور اسلامی ایران آیت الله آقای رئیسی و جمعی از خدمتگزاران نظام و مردم در حادثه دلخراش سقوط بالگرد ، در ایام متعلق به امام علی بن موسی الرضا (ع) قلوب ملت ایران را به شدت جریحه دار نمود و خسارتی جبران ناپذیر به بار آورد.

رئیس جمهوری که افتخار خود را خادمی امام رضا (ع) و نوکری مردم می دانست و مایه دلگرمی محور مقاومت بود.

امتزاج تواضع و فروتنی و روحیه خدمت با خستگی ناپذیری و کار شبانه روزی آن شهید را به نمونه ای از مومنانی مبدل کرده بود که فقدانشان دل انسان را به درد می آورد.

مردم شریف استان گلستان اعم از شیعه و سنی هیچ گاه خاطره خدمات آن شهید و حضور موثر و گره گشای ایشان را در این استان از یاد نخواهند برد و همواره قدردان خدمات او خواهند بود.

اینجانب شهادت این عزیز و همراهان از جمله نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای آل هاشم و وزیر امور خارجه دکتر امیر عبداللهیان و استاندار محترم  که آنان نیز آراسته به فضیلت اخلاق و عمل بودند را  به عموم ملت ایران به ویژه سکاندار کشتی انقلاب مقام معظم رهبری«مدظله العالی» و بازماندگان شهدا تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال عاجزانه درخواست می نمایم صبر در خور این حادثه دردناک را به همگان عنایت فرماید.

دراین میان آنچه می تواند  به  لطف خداوند مایه تسکین آلام وموجب آرامش دلها باشد ،نعمت وجود رهبر حکیم و فرزانه انقلاب حضرت آیت  الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی» است که همواره در مصائب و مشکلات راهنمای ملت بوده ، و همچون کوهی استوار تکیه گاه کشور و انقلاب به شمار رفته و همانند امام راحل (ره) باعث قوت قلبها در مقاطع حساس می باشند.

سر خُم مِی سلامت شکند اگر سبویی

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته 
سید کاظم نورمفیدی

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها