قائم مقام دبیر شورای نگهبان گفت: بر اساس گزارش‌هایی که دریافت کردیم، درصد بالایی از شعب اخذ رأی کار خود را به موقع آغاز کردند.
کد خبر: ۱۴۵۵۹۵۲

به گزارش جام جم آنلاین، «سیامک ره‌پیک» عضو حقوقدان و قائم مقام دبیر شورای نگهبان، امروز (جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه) پس از ثبت رأی خود برای مرحله دوم انتخابات مجلس دوازدهم در صندوق‌های رأی مستقر در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امروز مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حال برگزاری است و با وجود اینکه تعداد کمی از ظرفیت مجلس به مرحله دوم موکول شده، اما همه عوامل اجرایی و ناظران در سطوح مختلف شورای نگهبان آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات دارند.

وی ادامه داد: بر اساس گزارش‌هایی که دریافت کردیم، درصد بالایی از شعب اخذ رأی کار خود را به موقع آغاز کردند و حضور مردم نیز به لطف خدا با توجه به سوابق دوره‌های مختلف در ساعات اولیه خوب بوده است.

عضو حقوقدان شورای نگهبان تصریح کرد: امیدواریم تا پایان ساعت رأی‌گیری این حضور ادامه داشته باشد و تعداد کمتر از ۵۰ نفری که برای تکمیل ظرفیت مجلس باقی ماندند، با حضور مردم پای صندوق‌های رأی تعیین شوند.

قائم مقام دبیر شورای نگهبان تاکید کرد: ا میدواریم در اسرع وقت نتایج اعلام شود. همچنین امیدوارم در موعد مقرر با حضور تمام نمایندگان در افتتاحیه مجلس شورای اسلامی برای شروع یک دوره جدید، مستحکم و با قدرت در مجلس آماده باشیم تا ان‌شاءالله آمادگی داشته باشند که به وظایف خود در حوزه تقنین و نظارت انجام دهند و به حل مشکلات کشور کمک کنند.

ره‌پیک با اشاره به فعالیت ۴۰ هزار نفر به عنوان عوامل ناظر بر انتخابات، گفت: از همه کسانی که در مرحله اول و دوم تلاش کردند که انتخابات به صورت سالم، امن و با مشارکت و رقابت برگزار شود، تقدیر و تشکر می‌کنیم.

وی اظهار کرد: همچنین از اصحاب رسانه که در ایجاد شور و نشاط در انتخابات‌های مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نقش موثری داشتند، تشکر می‌کنیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها