رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر:

اصلاح و ایمن سازی 10نقطه دارای تصادف از ابتدای سال جاری

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر گفت: یکی از اولویت های مهم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای حفظ جان و مال کاربران جاده ای بعنوان سرمایهای ملی با اصلاح و ایمن سازی نقاط حادثه خیز در طول راهها می باشد.
کد خبر: ۱۴۵۵۸۸۸

به گزارش جام جم آنلاین همدان، هاشم اسکندریان اظهار داشت: در بر اساس مصوبات کمسیون ایمنی راه‌های استان و بازدید های مشترک میدانی با اولویت اصلاح و ایمن سازی پیچ ها، تقاطعها و نقاط پرتگاهی از ابتدای سال جاری در سطح محورهای شهرستان عملیات ایمن سازی 10 نقطه دارای تصادف اتمام یا در دست اقدام است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر افزود: با توجه به در پيش بودن سفر های تابستانی بویژه سفرهای اربعین حسینی کریدور های منتهی به محل بر پایی موکبها و مسیر زایرین در اولویت ماموریتهای این اداره قرار گرفته است.

وی بیان کرد: از جمله اقدامات انجام شده می توان به عملیات ترانشه بری، خاکریزی ،شانه سازی، تعدیل شیب شیروانی، نصب نیوجرسی، گاردریل، خط کشی و آشکارسازی سرعتکاه های حوزه استحفاظی و دماغها و... اشاره نمود.

اسکندریان ادامه داد: سال گذشته بیش از 21 نقطه دارای تصادف ایمن سازی شده است که نقش مهمی در کاهش تصادفات و تلفات جاده ای داشته و عملیات ایمن سازی واصلاح نقاط دارای تصادف بدون وقفه و با بسیج تمام امکانات وظرفیت های موجود ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای ملایر در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه خسارت مالی وجانی ناشی از تصادفات درصد قابل توجهی از تولید ناخالص ملی را به خود اختصاص می‌دهد لذا از همه رانندگان تقاضا میکنم با رعايت قوانین راهنمایی و رانندگی سازمان راهداری را در صیانت از سرمایه ملی کشور کمک نمایند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها