تیم های والیبال و بسکتبال جوایز خود را از رئیس جمهوری دریافت می کنند

فارس: اعضای تیمهای نوجوانان و جوانان والیبال همراه اعضای تیم ملی بسکتبال، صبح فردا به حضور رییس جمهوری خواهند رسید و جوایز خود را از وی دریافت خواهند کرد.
کد خبر: ۱۴۵۵۴۹

در این دیدار ابتدا محمد علی آبادی، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان تربیت بدنی گزارشی از دستاوردهای حاصله از سوی ورزشکاران در رقابتهای جهانی و آسیایی و برنامه های آتی سازمان را به رئیس جمهوری ارائه خواهد داد.
پس از گزارش فنی روسای فدراسیونهای والیبال و بسکتبال ، محمود احمدی نژاد ، نقطه نظرات خویش را با اهالی ورزش و به ویژه خانواده بزرگ والیبال و بسکتبال در میان خواهد گذاشت.
والیبالیست های افتخارآفرین پیش از حضور در رقابت های جهانی نیز خدمت رئیس جمهوری رسیده بودند تا احمدی نژاد که قول جوایزی را برای اعضای این تیم ها داده بود، در کمترین زمان ممکن ، والیبالیست ها را همراه بسکتبالیست های افتخارآفرین به حضور پذیرفته و جوایز آنان را اهدا کند.
تیم والیبال نوجوانان برای نخستین بار در رقابتهای مکزیک به مقام قهرمانی جهان رسید و تیم والیبال جوانان نیز با ارایه بازیهای خوب و درخشان، عنوان سوم را از آن خود کرد. تیم ملی بسکتبال نیز برای نخستین بار به قهرمانی جام ملتهای آسیا رسید.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها