یزد- سیدمحمدرضا مدرسی گفت: طی ابلاغ کتبی به 170واحد ضایعاتی مجاز دارای پروانه صنفی، مهلت داده شد تا در بازه زمانی مشخص جهت انتقال به شهرک ضایعات اقدام کنند.
کد خبر: ۱۴۵۲۲۱۹

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، فرماندار یزد اظهار داشت: طی یک سال و نیم گذشته و طبق تفاهم نامه های منعقد شده با دستگاه های خدمات رسان، خطوط انتقال انرژی و ایجاد راه دسترسی جاده ای برای اتصال به محورهای مواصلاتی در داخل شهرک ضایعات انجام شده است.

وی تصریح کرد: بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته ایم، ضمنا فاز یک نهایی و آماده استقرار واحدهای صنفی می باشد.

مدرسی اظهار داشت:  70 واحد هم به متقاضیان واگذار شده که باید در بازه زمانی دوماهه برای حصارکشی، دریافت انشعابات، ایجاد دفاتر و سایر نیازها به شهرک  ضایعات منتقل شوند.

فرماندار یزد با بیان اینکه اخطارهای کتبی به صورت حضوری به  این واحدها ابلاغ شده است و براساس تفاهم نامه، در بازه زمانی مشخص که از زمستان 1402 شروع و تا اوایل تابستان سال جاری ادامه خواهد داشت باید جهت انتقال به شهرک ضایعات اقدام کنند.

مدرسی خاطرنشان کرد: جلسات متعددی  با محوریت فرمانداری برای آگاهی سازی فعالین صنفی در حوزه ضایعات با حضور دستگاه های امنیتی و انتظامی، شرکت شهرک های صنعتی، اتاق اصناف و همچنین سازمان صمت بمنظور تعیین مهلت زمانی برای انتقال واحدهای ضایعاتی انجام شده است.

فرماندار یزد با اشاره به اینکه یکی از مسائل مهم عدم صدور مجوز برای فعالیت واحدهای ضایعاتی جدید  است، افزود: تا انتقال کامل واحدهای ضایعاتی به شهرک، مجوز جدید صادر نخواهد شد.

مدرسی گفت: فعالیت  واحدصنفی غیرمجوز دار در سطح شهرستان پذیرفتی نیست بخصوص در بحث ضایعات که حواشی امنیتی، انتظامی و مسائل اجتماعی بسیاری دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها