ترامپ: رئیس‌ جمهوری داریم که نمی‌داند که کجاست!

رئیس‌ جمهور پیشین آمریکا با انتقاد تند از عملکرد رئیس‌جمهور کنونی آمریکا گفته است که اقدامات جو بایدن می‌تواند، واشنگتن را وارد جنگ جهانی کند.
کد خبر: ۱۴۵۱۸۸۵

به گزارش جام جم آنلاین، «ما رئیس‌ جمهوری داریم که نمی‌تواند دو جمله را کنار هم ردیف کند. رئیس‌جمهوری داریم که نمی‌داند چه غلطی می‌کند و احتمالاً در یک جنگ جهانی قرار خواهیم گرفت» این‌ها جدیدترین انتقادات دونالد ترامپ از عملکرد رئیس‌جمهور ایالات متحده جو بایدن در سال انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا است.

بنا بر گزارش شبکه روسی «راشاتودی»، ترامپ بار‌ها از زمان آغاز ریاست‌جمهوری ایالات متحده آمریکا، عملکرد رقیب دموکرات خود را زیرسؤال برده و گاف‌های متعدد او را به باد تمسخر گرفته است.

ترامپ در کارزار انتخاباتی خود در خصوص ناتوانی جسمانی بایدن گفت «رئیس‌ جمهوری داریم که نمی‌داند که کجاست. نمی‌تواند حرف بزند. کل جهان در حال فروپاشی است. جهان در آتش آست. آن‌ها دیگر هیچ احترامی برای کشور ما قائل نیستند».

ترامپ که معتقد است در صورتیکه در دور قبلی انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، برگزیده شده بود، بسیاری از بحران‌های فعلی در جهان رخ نمی‌داد، گفته است «رئیس‌جمهوری داریم که نمی‌تواند در یک صحنه، پله‌ها را پیدا کند و نمی‌داند چه غلطی می‌کند و ما در نهایت ممکن است وارد یک جنگ جهانی شویم».

رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده آمریکا با اشاره به تشدید تنش‌ها در منطقه غرب آسیا ادامه داد «ایالات متحده در دوره بسیار خطرناکی قرار دارد و دلیل آن این است که رئیس‌جمهور نالایقی دارد».

در حالیکه هفت ماه به برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در نوامبر ۲۰۲۴ زمان باقی مانده است، لفاظی‌های ترامپ علیه بایدن تشدید شده است و در عین حال، طبق نظرسنجی AP-NORC آمریکایی‌ها معتقدند آمریکایی‌ها معتقدند هم ریاست جمهوری ترامپ و هم بایدن به آمریکا آسیب زده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها