مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خدمات رسانی گسترده، ویژه و رایگان به شرکت کنندگان در نماز عید سعید فطر خبر داد.
کد خبر: ۱۴۵۱۴۹۱

به گزارش جام جم آنلاین، از شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، مهدی علیزاده روز دوشنبه گفت: تمهیدات و برنامه‌ریزی های لازم برای ارائه خدمات رایگان حمل و نقلی به شهروندان از تمامی نقاط پایتخت به محل مصلای بزرگ امام خمینی (ره) اندیشیده شده است و ناوگان اتوبوسرانی با آمادگی کامل در خدمت نمازگزاران گرامی خواهد بود.

وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، علاوه بر تقویت خطوط عبوری و منتهی به محل مراسم با اختصاص ناوگان ویژه از تمام ظرفیت چه در بخش خصوصی و چه ملکی برای ارائه خدمات حمل و نقلی استفاده می شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران افزود: چهارراه تهرانپارس، پایانه آزادی، میدان خراسان پایانه خاوران، شهرک شهید بروجردی، شهرک شهید محلاتی، پایانه علم و صنعت، میدان رسالت، میدان راه آهن، میدان ولیعصر(عج)، پایانه مترو صادقیه و میدان صادقیه، مبادی و میادینی هستند که شهروندان می توانند با استفاده از اتوبوس برای اقامه نماز به مصلای تهران عزیمت کنند.

علیزاده اضافه کرد: از آنجا که در آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) شهرری نیز نماز عید سعید فطر اقامه خواهد شد همانند سنوات قبل با هماهنگی های صورت گرفته از مسیرهای مختلف منتهی به حرم، خدمات رسانی به شهروندان عزیز شهرری نیز انجام می شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران همچنین یادآور شد: خودروهای امدادی برای پشتیبانی فنی ناوگان پیش بینی شده و عمده ترین عملیات انتقال نمازگزاران عزیز در صبح عید سعید فطر بر عهده شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خواهد بود.

به گزارش ایرنا، نماز عید سعید فطر به امامت رهبر انقلاب اسلامی در مصلای امام خمینی (ره) اقامه خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها