رییس کل دادگستری استان بوشهر مطرح کرد؛

حمایت همه جانبه از خانواده زندانیان

در راستای سیاست کاهش جمعیت کیفری تا جایی که قانون اجازه داده برای این قبیل  زندانیان از عفو و  مجازات های جایگزین حبس استفاده می‌کنیم که بتوانند هر چه زودتر در کنار خانواده های خود قرار گیرند.
کد خبر: ۱۴۵۰۰۵۸
رئیس کل دادگستری و مدیرکل زندان های استان بوشهر به منظور حمایت از خانواده زندانیان و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات آنان هر شب بعد از افطار تا پایان ماه مبارک رمضان با ۳ خانواده زندانیان نیازمند دیدار و گفتگو  و بسته های حمایتی و نقدی به آنان اهدا می کند .
 
مهدی  مهرانگیز ،رئیس کل دادگستری  استان بوشهر به همراه معاون قضایی و رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان بوشهر و  مدیرکل زندان‌های استان بوشهر ،  به مناسبت ماه مبارک رمضان در منزل ۳ خانواده  از خانواده های  نیازمند زندانیان  حضور یافت  و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن‌ها قرار گرفت و ضمن بررسی پرونده قضایی از وضعیت معیشتی آنان نیز مطلع و به درخواست‌هایشان رسیدگی کرد.
 
وی افزود: در راستای اولویت های دستگاه قضایی و اجرای سند تحول قضایی در ایام ماه مبارک رمضان هر شب از ۳ خانواده زندانی نیازمند سرکشی می شود تا به درخواست ها و نیاز های آنها رسیدگی و از نزدیک مسایل و مشکلات آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 
وی افزود: اکثرا این خانواده های نیازمند سرپرست آنها دچار مشکل شده اند و در زندان به سر می برند  که دستگاه قضایی در کنار آنها خواهد بود  و از آنها حمایت خواهد کرد .
 
مهر انگیز  با اشاره به ثواب الهی و اجر  کمک به این خانواده ها گفت : تا جایی که بتوانیم در کنار این خانواده خواهیم بود و آنها را مورد حمایت قرار می دهیم البته با توجه به این ایام ماه مبارک رمضان تقاضا داریم خیرین استان نیز آنها را یاری کنند و به  این خانواده ها که واقعا نیازمند هستند، کمک کنند .
 
وی با اشاره به اینکه این خانواده ها، نیازمند  مایحتاج اولیه زندگی می باشند گفت :نیازهای این خانواده ها از قبیل لوازم ابتدایی خانگی،البسه،لوازم التحریر ،وسایل گرمایشی و سرمایشی و مواد غذایی است که در تأمین آن دچار مشکل هستند.
 
وی افزود: در راستای سیاست کاهش جمعیت کیفری تا جایی که قانون اجازه داده برای این قبیل  زندانیان از عفو و  مجازات های جایگزین حبس استفاده می‌کنیم که بتوانند هر چه زودتر در کنار خانواده های خود قرار گیرند.
 
در این دیدارها رئیس کل دادگستری استان بوشهر  ضمن صدور  دستور آزادی یکی از این زندانیان به همراه دیگر مسئولان با ابراز همدردی با این خانواده ها ، بسته های معیشتی و کمک های نقدی به آنها اهدا کرد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها