استاندار قم گفت: اعتبارات مالی که از اجرای طرح مولدسازی دارای‌های دولت کسب می‌شود در راستای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و یا ایجاد طرح‌های اولویت‌دار در استان هزینه خواهد شد.
کد خبر: ۱۴۴۹۷۵۱

به گزارش جام جم آنلاین،دکتر سیدمحمد اقامیری امروز 27 اسفند در جلسه کارگروه استانی مولد سازی دارایی های دولت بیان کرد: طرح مولدسازی دارایی‌های دولت یکی از طرح‌های خوبی بود که در دولت مردمی رقم خورد.
  
وی افزود: این طرح یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود زیرا که با این اقدام می‌توان پروژه های نیمه تمام را تکمیل و یا به احداث پروژه های دارای اولویت در استان‌ها اقدام کرد.
 
دکترآقامیری خاطرنشان کرد: این مسئله از لحاظ استفاده از سرمایه های محبوس و یا ایجاد ارزش افزوده برای املاک و کالاها می‌تواند گام بزرگی درعرصه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام باشد.
 
استاندار قم گفت: طرحی در رابطه با دستگاه های مولد سازی ایجاد شده که در آن از املاک و اموال بلااستفاده دستگاه ها برای تکمیل پروژه همان دستگاه یا دستگاه های دیگر استفاده شود.
  به نقل از روابط عمومی استانداری قم، آقامیری افزود:‌ اموالی که برای مولد سازی اجرا می‌شود، متشکل از دو گروه هستند، گروه وقف خیرین و گروه دیگر دولتی و برای دستگاه‌هاست. 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها