مدیرعامل شرکت مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان؛

شست‌وشوهای غیر ضروری را به ساعات پایانی سال موکول نکنید

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با بیان اینکه مصرف آب در همدان ۱۳ درصد افزایش داشته است، گفت: با توجه به رسیدن روزهای پایانی سال و افزایش مصرف آب، نباید شست‌وشوهای غیر ضروری را به ساعات پایانی سال موکول کنیم چون ۲۹ اسفندماه پیک مصرف آب در استان است.
کد خبر: ۱۴۴۹۷۱۰

به گزارش جام جم آنلاین همدان، فرهاد بختیاری‌فر اظهار کرد: همزمان با روزهای نظافت و خانه تکانی، مصرف آب همدانی‌ها ۱۳ درصد افزایش داشته و مصرف بیش از اندازه آب در ساعات پایانی سال، موجب خالی شدن مخازن و افت فشار آب می‌شود.

بختیاری‌فر تصریح کرد: بیشترین مصرف آب در روز ۲۹ اسفند رخ می‌دهد که اکثر مشترکین به صورت همزمان مصرف قابل توجهی دارند بنابراین هم‌استانی‌های عزیز لازم است که موارد ضروری نیاز به مصرف آب را در روزهای پایانی سال مدیریت و برنامه‌ریزی کنند تا در روز پایانی سال با کمبود آب مواجه نشویم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در روزهای پایان سال گذشته مشکلی برای تامین آب شهروندان نداشتیم، خاطرنشان کرد: امیدواریم روزهای پایانی امسال نیز بدون مشکل سپری شود.

مدیرعامل شرکت آبفای استان با تأکید بر صرفه‌جویی در مصرف آب، یادآوری کرد: در سال جاری که کمبود بارش باران، نگرانی‌هایی را در حوزه تأمین آب شرب ایجاد کرده و محدودیت منابع آب به یک دغدغه ملی تبدیل شده است، باید صرفه جویی در مصرف آب در اندیشه ما نهادینه شود چون با اندکی صرفه جویی می‌توانیم با بحران کم آبی مقابله کنیم.

newsQrCode
برچسب ها: همدان آبفا نوروز
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها