دبیر شورای مسکن سیستان و بلوچستان از اشتغال ۴۸ هزار و ۷۱۷ نفر در طرح نهضت ملی مسکن این استان خبر داد.
کد خبر: ۱۴۴۹۶۰۷

به گزارش جام جم آنلاین،عطاء اله اکبری روز شنبه 26 اسفند در چهاردهمین جلسه شورای مسکن سیستان و بلوچستان افزود: تاکنون ۲۷۰ هزار و ۱۱۷ نفر در طرح نهضت ملی مسکن این استان اقدام به نام‌نویسی کرده اند که ۴۶ هزار و ۷۸ نفر تایید نهایی شدند.

با اشاره به اینکه مصالح مورد نیاز طرح نهضت ملی مسکن از تولیدکنندگان سیستان و بلوچستان تامین می‌شود، افزود: ساختمان یک صنعت پیشران محسوب می‌شود و طرح نهضت ملی مسکن علاوه بر ایجاد اشتغال برای بخش قابل توجه از شهروندان، بسیاری از صنایع را در استان پویا کرده است.

وی از واگذاری زمین برای ساخت ۱۷ هزار و ۷۶ واحد طرح نهضت ملی مسکن در این استان خبر داد و گفت: بیشترین اراضی واگذار شده با ۱۱ هزار و ۹۷۲ واحد در محدوده شهرهای تحت پوشش اداره کل راه و شهرسازی شمال این استان بوده و این روند همچنان با توجه به اراضی تامین شده و استقبال مردمی با قوت ادامه دارد.

دبیر شورای مسکن سیستان و بلوچستان از پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه های طرح نهضت ملی مسکن این استان خبر داد و افزود: با تلاش‌های شبانه روزی مجموعه دست اندرکاران اجرایی طرح نهضت ملی مسکن استان، پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها از فونداسیون تا نازک کاری در دست اقدام بوده و متوسط پیشرفت فیزیکی این طرح ۵۰ درصد است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها