مدیر خدمات حمایتی کشاورزی ایلام خبر داد:

تامین و توزیع انواع کود در استان ایلام در سال گذشته

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام از تامین کود سوپرفسفات تریپل در انبار مرکزی ایلام خبر داد.
کد خبر: ۱۴۴۸۶۰۸

به گزارش جام جم آنلاین ؛ سیامک بیگی گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه مقدار ۴ هزار و ۸۲۳ تن، انواع کود سوپرفسفات تریپل در انبار مرکزی ایلام تخلیه شده است.


وی افزود: از این مقدار کود توزیعی مقدار ۱۰۰۰ تن کود سوپرفسفات تریپل کیمیاداران کویر و مقدار ۲ هزار و ۳۰۶ تن و ۷۹۷ کیلوگرم کود سوپر فسفات تریپل گرانوله ثبت ماده کودی ۲۶۰۴۲ و مقدار ۱ هزار و ۱۵۵ تن و ۵۳۱ کیلوگرم کود سوپر فسفات تریپل گرانوله ثبت ماده کودی ۶۸۷۳۵ و مقدار ۳۶۱ تن و ۲۵۰ کیلوگرم کود سوپر فسفات تریپل وارداتی ۹۷۷۱۳ بوده است.


بیگی ادامه داد: مقدار کود تخلیه شده در انبار مرکزی پس از تایید آنالیز کود بلافاصله به انبارکارگزاران در شهرستان‌ها حمل و سپس بین کشاورزان گردیده است.


وی اضافه کرد: تخصیص کود به کشاورزان براساس اطلاعات زمین و محصول ثبت شده در سامانه جامع پهنه بندی و از طریق سامانه کنترل و پایش مواد کودی انجام می‌شود و این سامانه امکان رصد، کنترل سریع و به روز نوع کود، مقدار و افراد تحویل گیرنده را فراهم می‌کند.


مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام در پایان  گفت: از این مقدار کود توزیعی سوپرفسفات تریپل ۲ هزار و ۲۸۶ تن و ۴۶۱ کیلوگرم در سطح شهرستان دهلران ومقدار ۶۷۲ تن و ۱۲۲ کیلوگرم در سطح شهرستان مهران توزیع گردیده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها